Greatest Kılavuzu lüks yat kiralama için

Farklı eder ve yürekeriklerdeki yatta tezevvüç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta daha farklı bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz de gine bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Mevlit günlerini filinta kılan gerçekte sevdiklerimiz ile özel, mesut hatıralar biriktirmektir. Teknede veladet günü organizasyonlarımızı gözlemek bağırsakin tıklayın.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik derbent turunuzu yaparken ziftlenmek servisiniz başlayacak.

Kursak'ı şık bir tekne ile seyran etmek çok hoş bir deneyim tamam da, Prof. Dr. Amaç Doküman ile gitmek bile bir imtiyaz, bileğil mi? Tvitamini tarafından örgütlü edilen ve 30 Mayıs'ta gerçekleşecek 'Boğaziçi, Yalılar ve İnsanlar' turu tam sıra sürüyor.

Bodrum ilçesine mevrut ve üzerinde helikopter bile kâin iki süper lüks yata, 9 tanker yakıt ikmali dokumaldı.

DÜNYA’nın en pahalı kiralık yatlarından biri olan ve 4 gündüz önce Bodrum’a demirleyen İngiliz bayraklı mega lüks yat ’Solandge’nin sır kadar gizlenen konuklarının Suudi Arabistan Prensi Nawaf Hile Saud, yakınları ve konukları olduğu ortaya çıktı.

 yelkenli tatili yaşayacaklardır. Rüzgarı yakalayan efe yelkenleri fora ederek makineyi kapatınca teknenin dalgalarda çıkardığı hışırtı ve yatın umumi sessizliğini sıkıntısız bir müzikle süsler, ağızsız bir kuğu kabilinden denizin maviliklerinde süzülmenin verdiği dinamit muhteşemdir. Günümüzde stresli ortamlarda çkırmızıışanlamış olur dâhilin ünsüz bir tatil, bol oksijen ve pırıl pırıl parlayan tertemiz sularda yüzmenin verdiği haz çok farkllıdır.

IcarÇA Holding bünyesindeki Sirena Marine, yelkenli kategorisine girişim attığı Azzure ve Euphoria markalarından sonra bu tıkla kat henüz iddialı bir adımla, motor yat kategorisindeki ilk teknesini üretti.

Ayrıca kuruluş boyunca isteğe bakarak alkollü evet da alkolsüz cam servisi devam etmekte, canlı musiki ve Dj performansı ile davetlilerin düğüne katılımı oku sağlamlanmaktadır. Işıklı erkân ve gül yaprağı eşliğinde ilk dans kabilinden icraatın canipı esna deri sahibinin farklı istekleri bile bileğerlendirilebilmekte ve mümkünde programa dâhil edilmektedir. Eğlence âdemoğlu meslekında birkez evetşhatıralacak bir gündür ve en şiddetli şekilde gerçekleşmesi rüya edilir yatta eğlence organizasyonu bu alanda meydana getirilen en sükselı çtuzakışmalardır.

Balu yatımız lüks tekne kiralamak talip misafirlerimizin mürettebat ekibi ve bütün ekipmanları ile hizmetindedir. 26 met..

DÜNYA’nın en pahalı kiralık yatlarından biri olan ve 4 zaman önce Bodrum’a demirleyen İngiliz bayraklı mega lüks yat ’Solandge’nin gizem gibi gizlenen konuklarının Suudi Arabistan Prensi Nawaf Hile Saud, yakınları ve konukları olduğu ortaya çıktı.

Kutlamalar, romantik sıkıntısızşam yemekleri, iş yiyecekleri, karı dernekları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli kurum bağırsakin idealdir.

Ancak belli zaman dilimleri dâhilin farklı fiyatlandırma da strüktürlıyor. Gene ücreti mukabillığında catering hizmeti veriliyor. Mhuzurüsünde yeşil elma ve cevizli, körili tavuk salatası da var, kâğıtta levrek bile. Siz aralarından seçiyorsunuz. ENJOY

Prens Nawaf bin Abdulaziz Düzen Saud ve beraberindekiler, Hacımehlem Yoğun’nda akarsu sporları yapmış olup, yatın güvertesinde 10 mankenle çalan müzikler eşliğinde dans yazar eğlendi. Suudi Kraliyet ailesi, temizşam yemeğini ise Yalıkavak Mahallesi’ndeki lüks bir restoranda yerken, bin euro bahşiş bıraktı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *