2 Dakika Kural için yat kiralama

Havaalanından / havaalanına transfer (Antalya evet da Dalaman. Tur güzergahınıza gereğince bileğhizmetmektedir.)

Tezevvüç teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde dört dörtlük şekilde planlanmış farklı paketler önererek, yetkin bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere biraşırı almaşık sunuyoruz.

Yolculuk/Gezi ve turizm

Şirketimiz bünyesindeki tüm tekne ve yatlarımız iş güvenliği, kalite belge, Sıhhat Bakanlığı ve Denizcilik Bakanlığı standartlarına uygundur.

Denize en benzeyen odayı garanti kılmak istiyorsanız yada sadece ailenize, ihvanınıza kapatmak

Bunun haricinde konstrüksiyonlacak istekler akseptans edilmez. Bilinmiş olduğu üzere Dinlence Borsası Turizm bir Türk firmasıdır. Bu sebeple rezervasyon ve sözleşme koşullarına ilişik tüm sorunlar yalnızca Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

Hele bir bile güneş günindimını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir görüntü ile kontralaşacağınızı söyleyebiliriz.

Lahika her can karınin 50 ekü, devam her sayaç muhtevain de 200 avro elan ücret cebinıyor. Adalarda sekiz saatlik bir dolaşma bâtınin bin 750 ekü ödemeniz gerekiyor. Fiyatlara KDV ve taam - bağırsakecek dahil değil. THE BOSPHORUS

Yemekli yat turu İstanbul’da bünyelabilecek en neşeli ve büyüleyici organizasyonların başlangıcında gelmekte. İstanbul’da yaşayan veya görüşme fail herkesin mutlaka en azca bir yol bu deneyimi yaşamasını öneriyoruz.

Gezer Tour, Kiralık çağırma Tekneleri bölümüne hoş geldiniz. En normal fiyatlarla davet teknesi kiralama hizmetinden faydalanmak bağırsakin bizi aramanız yerinde olacaktır.

törenler dâhilin şoförlü makine kiralama

Hatta özel günlerinizde yatta kokteyl, kelepir şeklinde vererek size özel yat turu da kabil. Örneğin çok sevdiğiniz kıymettar bir dostunuz, aileniz kabil yada sevgiliniz bâtınin teknede veladet tarihü sürprizi yaparak site ona unutamayacağı bir anı bırakabilirsiniz.

İstanbul’un cenahı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Dinlence Borsası Turizm, uluslararası ve yerel yönetmeliklere onat şekilde Deniz boyu güvenlik ve liman serhunrizkları tarafından denetlenen, Gezim Bakanlığı Yat İşletme Belgesine malik, Uluslararası görev ve misafirperverlik ödülüne sahip Türkiye'deki yekta yat firmasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *